Axem Yerden Isıtma Sistemleri

Ana sayfa > Axem Yerden Isıtma Sistemleri

     2006 yılında faaliyetlerine başlayan Axem Thermofloor, yerden ısıtma sektöründe avrupa devleri arasında yer alan Noordegraaf & Thermovloeren ( HOLLANDA ) firmasının Türkiye distribtörüdür. Ana faaliyet konumuz olan yerden ısıtma ve soğutma konularında, yurt dışında eğitim alan, Hollanda ve ülkemizde birçok projeye imza atan seçkin ekibimiz ile birlikte Kayseri ve tüm Türkiye genelinde hizmetinizdeyiz.Soğuk iklimlere sahip bölgelerimizde kar ve buzun sorun yaşattığı; çatı olukları araç rampaları yaya yolları, donan su boruları gibi tüm sorunlu alanlarda, kar buz engelleme sistemlerimiz ile kışlarınızı daha güvenli ve konforlu hale getirmek için elektrikli ısıtma kabloları ve özel kar buz eritme termostatlarımız ile kurulumlar gerçekleştiriyoruz. 


     Enerji verimliliği konusunda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan kalorimetre ve ısı payölçer sistemleri diğer bir faaliyet alanımızdır. Bu
konuda dünyanın en büyük üreticilerinden Hydrometer firmasının ürünleri ile hizmetler vermekteyiz. Merkezi sistem ile ısınan binalarda yaktığın kadar öde sistemlerinin kurulumu, okuma ve faturalandırma hizmetleri noktasında firmamızın sizlere sunduğu yeni teknolojilerden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.Fiziksel ve kimyasal dayanımı çok yüksek epoksi kaplama sistemlerimiz, uçak hangarlarından gıda fabrikalarına, tekstil ve beyaz eşya sektöründen otomotive ve hijyenik hastane ortamlarına kadar geniş bir yelpazede, üreticimiz olan Epokim güvencesi ve yüksek uygulama kabiliyetimiz ile uzun yıllar size sorun çıkarmayacak epoksi zemin kaplamaları için keşif talep edebilirsiniz.

     

     Uzun yıllara dayanan fizibilite çalışmalarımız sonucu, ısıtma ve soğutma konularında yakıt masraflarını düşürmenin en geçerli yolunun ''Düşük sıcaklıkla ısıtma ve yüksek sıcaklık ile soğutma'' prensibi olduğunu görmekteyiz. Bu prensiple çalışan ve doğadaki hava toprak ve sudan yararlanan ısı pompalarımız ile sizleri yeni ve yenilenebilir enerjilerden, konforunuzdan taviz vermeden yararlanmaya davet ediyoruz. Isı pompaları konusunda 6 kıtada faaliyet gösteren clivet firmasının yüksek teknoloji ürünleri ile ısıtma ve soğutma giderlerinizi çok daha cazip hale gitirebildiğimiz tecrübelerimiz ile kanıtlanmıştır. Bu konudaki yatırımınızın boyutlarını birlikte irdelemek için proje ekibimiz değerli taleplerinizi beklemektedir.Güneş panelleri ve rüzgar trübinleri ile hibrit elektrik üretimi sağlayabilen sistemlerimizi, global üreticilerin sürekli taranarak ve fiyat verim dengesi en iyi olan ürünlerin ithalatı ile gerçekleştirilmektedir. Tesislerinizin ve bireysel yatırımlarınızın size çok kısa vadede geri dönebilmesi için kurduğumuz her bir kilowatt sistemin size yansıyan fiyatlarını, sistem verimini etkilemeden düşürmenin gayreti içerisindeyiz.